Přidat PR článek | Kontakt

Obchod a služby

Provizní systém u Smartstoru
U nás získáte provizní odměnu.

Projekční kancelář Stránský
Projekční kancelář pro Vás nabízí kompletní projekční práce včetně zpracování potřebných podkladů pro poskytnutí úvěru bankou, stavební dozor i zprostředkování stavebních prací, poradenství při čerpání dotačních titulů, ale i při stavbě svépomocí.

Pracovní pomůcky pro každou profesi
Nabízíme kvalitní pracovní rukavice a mnohé další pracovní pomůcky. Předejděte nepříjemným a nebezpečným úrazům sebe i svých zaměstnanců. Chraňte se kvalitním vybavením.

Oblečení do nepohody: Skvělý design a vysoká kvalita!
Kolekce dětského oblečení do deště, funkčního oblečení i prádla a módní kolekce s přidanou funkčností ochrání děti stejně dobře na cestě do školy jako při hrách v kalužích. A navíc v neodolatelných designech.

Střechy a dřevostavby DNT STAV s.r.o.
Nabízíme tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce s dlouholetou zkušeností nejen u Nás,ale i v zahraničí. Zaměřujeme se na novostavby i rekonstrukce, především střech, na něž jsme specializováni. Rovněž nabízíme dřevostavby, naší specialitou je podkrovní dům.

Izolace střechy ušetří náklady na bydlení
Chystáte se na revitalizaci domu? Kromě zateplení fasád nabízíme také izolace střechy. A to včetně dodání hromosvodů a výměny větracích jednotek.

Heluz získal počtvrté ocenění ČESKÉ STAVEBNÍ AKADEMIE
Již počtvrté získaly produkty HELUZ ocenění České stavební akademie v soutěži Stavební výrobek – technologie roku. Za rok 2011 udělila porota prestižní Zlatou cenu cihelnému bloku s integrovanou izolací HELUZ Family 50 2in1.

V Bulharsku slunce září nad trhem nemovitostí
Společnost Experty Wortley Ventures Limited zaznamenala současnou situaci na trhu nemovitostí v Bulharsku, která je velmi příznivá. Právě nyní je vhodné investovat do nemovitostí v této evropské zemi.

Povlečení do dětské postýlky
Při výběru dětského ložního prádla bychom měli být stejně pečliví a obezřetní, jako při dětské postýlky či matrace. Na našich internetových stránkách www.levnepostylky.cz naleznete nejen kvalitní postýlky z bukového dřeva a široký výběr matrací, ale také polštářky, přikrývky a v neposlední řadě kvalitní dětské povlečení. Zvolené povlečení by mělo být nám, ale především dítěti příjemné na dotek.

Kovové garnýže
Kovové garnýže jsou dnes nejvíce žádanými prvky moderních interiérů.

Mobilní telefony, zlato nebo bronz?
Mobilní telefony jsou bezesporu jedním z nejvýznamnějších odvětví v oblasti elektroniky.

Posezení, ze kterého nic nebolí
Zařiďte si pohodlný posed jak v kanceláři, tak i v čekárně. V našem sortimentu naleznete pohodlná ergonomocká křela, která se hodí pro celodenní sezení. Myslíme i na vaše klienty či hosty, proto vám nabízíme kompaktní lavice do čekárny. Na lavici se vejdou 2 až 4 lidi. Neváhajete a navštivte e-shop společnosti AP-SOFT Jablonec s.r.o. Zaručujeme vám dodání do 2 dnů a zdarma.

Kuřácké potřeby – pohoda s každým nádechem
Rádi si vychutnáte doutník či cigaretu a pokládáte kouření za podobně ušlechtilou zálibu jako dobré jídlo či pití? Užijte si každou chvilku podle svého a vychutnejte si pohodovou atmosféru s každým Vaším nádechem.

Kovové garnýže
Kovové garnýže jsou dnes nejvíce žádanými prvky moderních interiérů. Jejich nový a nevšední design zaujme nejednoho pozorovatele. Pamatujete si ještě na záclonové tyče které byly vyrobeny ze dřeva?

Akumulace dešťové vody
Dnešní dny s sebou přinášejí jeden z nejdůležitějších problémů a tím je dostupnost a čistota vody a naše závislost na ní. Z toho důvodu je nutné řešit ochranu tohoto přírodního zdroje.

Užijte si doma orientální dárky
Sháníte nějaký vhodný dar pro Vaše blízké, pracovní kolegy nebo známé? Řekněte sami – kdo by nechtěl na chvíli zapomenout na každodenní dřinu a monotónní průběh dní? Orientální dárky potěší každého milovníka originálních předmětů a dodají všem místům či příležitostem exkluzivní nádech exotiky.

Vchodové kování vysoké kvality
Překvapte návštěvu hned při vstupu do domu. Pomocí dokonale sladěných vchodových dveří se vám to může podařit. Proto neváhejte a svěřte se do našich rukou. Řemeslně pro vás vyrábíme vchodové kování za lákavé ceny. Vaše bydlení tak dostane nádech luxusu. Dveřní kování vám nabízíme přes 20 let, tudíž se můžete spolehnout naše bohaté zkušenosti.

Sony má nový patent!
Patříte k vyznavačům nejmodernějších technologií? Milujete nejnovější vychytávky a máte u sebe stále více gadgetů nové generace? Pak Vás jistě zaujme následující článek.

Snadné stěhování
Jak se přestěhovat bez stresu

Naše výrobky využijete každý den
Dopřejte si hygienické výrobky denní potřeby. Zaručujeme vám nejvyšší jakost těchto výrobků, se kterými budete určitě spokojeni. Využijte naší obsáhlé nabídky špičkových produktů, ať už je sháníte do domácnosti či do namáhavých pracovních provozů.

Polarizační brýle
Chcete chránit svůj zrak ještě lépe než s klasickými slunečními brýlemi? Nebo vám nevyhovuje nepříjemné oslnění při řízení, sportech, rybaření i dalších aktivitách? Řešením pro vás mohou být polarizační brýle. Díky polarizačním čočkám se tyto brýle starají o váš zrak a zabraňují slunečnímu oslnění. Přitom nijak nesnižují kvalitu vašeho vidění.

Individuální výroba reklamních drobností - hodinky
Ideálním a známým typem prezentace namířené na nejnovější i staré klienty se staly reklamní předměty. Reklamní předměty a dary Vaši firmu mohou připomínat koncovým klientům tak efektně jako vašim velkoodběratelům.

Dodavatel luxusu Linteo
Hledáte kvalitní hygienické potřeby? Využijte nabídky společnosti Linteo, které jsou vhodné pro každodenní péči. Naše produkty zvládnou vaše náročné požadavky a zaručeně s nimi budete spokojeni. Značka Linteo pochází z České republiky, přímo z Lanškrouna. Vyberte si tuzemské výrobky nejvyšší jakosti za super ceny.

Sluneční brýle Ray Ban
Líbí se vám sluneční brýle, které bývají označovány jako letecké? Toto označení není daleko od pravdy u značky Ray Ban. Sluneční brýle Ray Ban byly původně vyráběny pro americké piloty a to už od roku 1937. Později se staly oblíbeným doplňkem hollywoodských režisérů i herců, kteří je proslavili. Sluneční brýle Ray Ban se pak lavinově začaly šířit mezi americkou, a později i evropskou, veřejností.

Okna od profesionálů
Víte, jaká jsou v dnešní době neoblíbenější okna? Jsou to eurooka, která vás okouzlí neodolatelným vzhledem. Vyrábíme je pro vás jedině z přírodních materiálů. Tím nejen že ochraňujete životní prostředí, ale i jsou neodolatelná na pohled. Mezi další přednosti eurooken řadíme pevnost a minimální roztažnost. Buďte si jistí, že z těchto dřevěných eurooken se budete těšit i několik let.

Grily na dřevěné uhlí Weber
Máte rádi vůni a chuť potravin připravovaných na grilu na dřevěné uhlí? Chcete si pořídit nový a zároveň kvalitní gril, který Vám bude sloužit po dlouhá léta? Gril na dřevěné uhlí Weber je vyroben z vysoce kvalitních materiálů se speciální povrchovou úpravou, které zajistí bezpečné grilování a dlouhou životnost grilu.

Levné zboží ? Představujeme eLimal.cz!
Máme tu čest představit Vám jednu z nejúspěšnějších firem na Českém internetu. Díky skvělému nápadu a vynikajícím službám se eLimal může chlubit nejednou pozitivní referencí.

Nová kolekce oblečení hippsy® pro jaro-léto 2012
V návaznosti na úspěch bederních pásů hippsy® i četné dotazy ze strany zákazníků se společnost Silic International, jako výhradní zástupce značky hippsy®, rozhodla uvést na česko-slovenský trh také řadu oblečení této značky z kolekce jaro-léto 2012.

Plážové žabky - ideální reklamní dárek pro letní období
Chcete s nadcházející sezónou překvapit své obchodní partnery nebo zákazníky milým a neotřelým reklamním dárkem? Zvolte plážové žabky, které splňují všechna kritéria originálního efektivního reklamního předmětu.

Zajistíme i nízkoenergetickou stavbu
Znáte společnost IRBOS? Naší činností je stavba nízkoenergetických domů na klíč. Díky nim ušetříte náklady za tepelnou energii. Co všechno vám přinese nízkoenergetický dům na klíč? Určitě vám zajistí pohodlné bydlení, dále budete chránit životní prostředí a v neposlední řadě i spotřebujte málo energie.

Kladenský Maják
webový informační portál pro Kladensko

Nepodceňujte čistotu na toaletě
Víte, kde se tvoří nejvíce bakterií? Přeci na toaletě. Myslíte si, že úklid WC a koupelny jednou týdně stačí? My vám poradíme jak zatočit s nebezpečnými bakteriemi. Obraťte se na společnost TOMIL, my vám pomůžeme s úklidem pomocí kvalitní čistících prostředků.

PPC Profits, vaše PPC kampaně a reklamy pro internetové stránky.
Nabízíme levné a kvalitní služby tvorby a správy internetových PPC reklam, neboli kampaní. Tyto kampaně jednak zvýší vaši viditelnost na internetu, ale také pomohou k dobré indexaci webu při vyhledávání zákazníky.

Ekonomicky výhodné způsoby reklamy
Naše grafické studio nabízí ekonomicky výhodné způsoby reklamy.

Pračky i do užších prostor
Byt, ve kterém žijete, je malých rozměrů? Nezbývá vám ani dostatek místa na pračku? Využijte pračky s horním plněním z našeho sortimentu. Vejdou se i do užších prostor, vyberte si je z nabídky společnosti ELEKTRO VLÁŠEK. Nabízíme vám spotřebiče značek Miele, Bosh nebo Siemens. Prohlédněte si produkty přímo v našem kamenném obchodě v Hradci Králové nebo Pardubicích.

Profesionální ekonomické překlady
Pokud potřebujete zajistit kvalitní a profesionální ekonomické překlady určitě se podívejte na stránky Globtran.cz. Nabízíme překlady textů, jako jsou výroční zprávy, ekonomické analýzy, rozvahy, účetních záznamy a další.

Bezpečné skartovačky papíru
Připravili jsme pro vás kvalitní vybavení do kanceláře. V našem sortimentu se nachází vybavení jako je skartovačka papíru, řezačka papíru, děrovačky na papír a další vybavení.

Začněte jíst zdravě
Zdravá strava a výživa je velmi důležitou součástí našeho života. Pokud chceme dobře vypadat i se dobře cítit, je pro nás náš jídelníček velmi důležitý. Zdraví životní styl se stal v dnešní době velmi moderním. Každý člověk si začíná uvědomovat, že kvalitní výživa nám jen prospívá a napomáhá nám žit naplno.

Zdravotní masáže, které Vás zbaví nepříjemných bolestí
Fyzioterapie, nebo také zdravotní masáže jsou pro člověka velmi důležité. Každý už určitě mnohokrát zažil bolesti zad, kloubů, nebo svalů. Příčin proč se tomu takto děje může být mnoho.

Odborný technický překlad
Firma Globtran nabízí překlady jak obecné, tak i odborné i se soudním ověřením. Na trhu v oblasti překladů už působí deset let, a proto Vám také může zaručit tu nejvyšší kvalitu práce.

Betonové vodomerné šachty
Vodoměrné šachty je nutné použít na vodovodních přípojkách v případě, kdy je není možné umístit vodoměrnou sestavu do objektu, ale musí být umístěna na trase vodovodní přípojky v podzemním objektu mimo budovu. Podmínky pro umístění vodoměrné sestavy ve vodoměrné šachtě a minimální požadované rozměry vodoměrné šachty je možné získat od místního správce vodovodu. Je třeba se informovat na požadavky pro rozměr a tvar vodoměrné šachet. Nicméně v případě výstavby vodovodní přípojky podle projektu jso

Firma Inzertbus CZ s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1994.
Její hlavní činností jsou služby v oblasti zprostředkování prodeje, leasingu a pojištění autobusů. Nyní se stala první firmou v ČR, která provedla montáž filtrů pevných částic na autobus.

Čaj, jedinečný pomocník
Všechna tato označení charakterizují populární nápoje. Jeden typ je z listů čajovníku, který se připravuje obvykle louhováním lístků rostliny v horké vodě.

Kvalitní překlad od osvědčeného odborníka
Pokud hledáte kvalitní a stoprocentně správný překlad pro Vaše písemnosti, určitě si vyberte firmu Globtran.cz, která se překlady zabývá již dlouho a může Vám, tudíž nabídnou jen kvalitní a prověřené služby.

Různé druhy překladů ve všech světových jazycích
Firma Global Translations se zabývá zprostředkováváním tlumočení a překladů do všech možných světových jazyků, jako je angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština, polština, maďarština, slovenština, také jsme schopni zajistit právní překlady i pro další jazyky, včetně méně obvyklých i exotických jazyků.

Hudba a auto? Neodmyslitelné!
Dokážete si představit řízení auta bez poslechu hudby? Ano? Možná při parkování. Z nedávného průzkumu bylo zjištěno, že řízení bez hudby prakticky neexistuje.

Těhotenská masáž pro všechny maminky
Masáže patří již od pradávna mezi velmi oblíbenou a příjemnou formu relaxace. Pokud máte pocit, že jste ve stresu a potřebovali byste si odpočinout, a zároveň mít pocit, že o Vás někdo pečuje?

Postaráme se o servis plynových kotlů
Nabízíme kvalitní plynové kotle, s jejichž výrobou máme již 40 let zkušeností. Navíc poskytujeme i profesionální servis plynových kotlů.

Obývací stěny a sestavy moderní i klasické
Dospěli jste k závěru, že Váš obývací pokoj potřebuje změnu? V internetovém obchodě Nejlepsi-nabytek.cz naleznete obývací stěny a sestavy v moderním designu dle posledních trendů, který je charakteristický svou lehkostí, prostými liniemi a mnohdy doplněn osvětlením, to vše za velice přijatelnou cenu.

Splňte si vytouženou postavu
Blíží se léto a každá žena začíná řešit svou postavu do plavek. Shodit nějaká ty kila, nebo zpevnit postavu si přeje žena v každém věku. Pokud chcete zaručeně zhubnout do Vašich vysněných křivek, vyzkoušejte neinvazivní liposukci.

« Předchozí (1) Následující »

(c) 2010 Krátce.info (RSS) - trh půjček, inzerce půjček, soukromé půjčky - Odkazy - Kopírování textů zakázáno!