Přidat PR článek | Kontakt

Kultura

Vernisáž k výstavě Galerie Ratolest již za týden
Přijďte ve čtvrtek 3. 5. v 19:00 do Café 99 podpořit dobrou věc a užít si slavnostní vernisáž k zahájení výstavy Galerie Ratolest. Pro dobrou náladu vám navíc zahraje cimbálová muzika Pajtáš. Těšit se na vás budou Barvožrouti, Motohryzouni a možná potkáte i Mistry ždímačky…

Audiokniha Zeptej se táty nyní exkluzivně ke stažení pouze v Audiotéce
Právě vychází audioverze jednoho z nejvýraznějších českých románů posledních let Zeptej se táty předčasně zesnulého spisovatele Jana Balabána (1961-2010). Audioknihu připravilo vydavatelství Radioservis a již nyní je exkluzivně k dispozici ke stažení v elektronické podobě na www.audioteka.cz.

Galéria MEKA - fotografia a maľba
Článok popisuje ako sa stane z fotografa maliar.

Dobré zkušenosti s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti.
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se dnes řadí mezi jednu z TOP realitních agentur na Moravě. Prioritou jsou spokojení klienti, kteří díky našim zkušenostem mohou potvrdit kvality naší firmy.

Představujeme Vám jedinečnou uměleckou Galerii Glance 4 ART
Prodejní umělecké obrazová Galerie Glance 4 ART zastupuje talentované, originální a modern české umělce z řad malířů, sochařů, fotografů, grafiků a zástupců stylu futureART, který naleznete pouze v této galerii!

Prodejní galerie obrazů
Dobrý den, tímto Vám chci představit a vysvětlit účel internetové prodejní galerie obrazů na mých webových stránkách www.artlipa.cz .

Aby firemní večírek nebyl nuda ...
Určitě jste to už také zažili. Zaměstnavatel vás kvůli nějaké významné události, případně na konci roku, spolu s dalšími kolegy pozval na společnou firemní akci. U této příležitosti nešlo pouze o formu malé odměny, ale též o snahu utužit dobré vztahy v kolektivu a posílení příjemné firemní atmosféry. Možná jste se takového večera zúčastnili jako obchodní partneři nebo významní klienti dané firmy. Není důležité, jakou z výše uvedených rolí na podobné akci hrajete, ale jak se tam bavíte.

Unikátní záznam posledního setkání Jiřího Voskovce a Jana Wericha nyní i v mobilních telefonech
Vzpomínky na mládí, studia a důležité okamžiky vlastního života, osobní zpověď a vzkaz vlastním potomkům i budoucím generacím od Jiřího Voskovce a Jana Wericha – to vše lze najít na nahrávce pořízené ve Vídni v roce 1974, kterou pod názvem Poslední forbína vydalo vydavatelství Supraphon. Dvě a půl hodiny rozhovorů dvou legend české kultury zveřejněných po dlouhých 38 letech jsou nyní dostupné ke stažení do mobilních telefonů na Audiotéka.cz.

Dlouho očekávaný román Kateřiny Tučkové Žítkovské bohyně vyjde v březnu 2012
Začátkem března vyjde dlouho očekávaný román Kateřiny Tučkové Žítkovské bohyně. Co si autorka ceněné a úspěšné knihy Vyhnání Gerty Schnirch připravila pro čtenáře tentokrát? Zavede nás do Bílých Karpat za žítkovskými bohyněmi. Poutavý příběh seznamuje čtenáře s dušemi žen z míst, odkud je všude daleko. Odhaluje okolnosti konce bohyní, fascinující příběh magie...

Moderní stěny za levné ceny!
Také jste už přemýšleli, jak vylepšit a změnit Váš dům či byt? Hledáte něco, co by Vám do místností přivedlo moderní atmosféru?

Striptýz na objednání, nevšední dárek, striptýzové představení k objednání na narozeniny, loučení se svobodou
Striptýz k objednání na rozlučky se svobodou, ladies night, podnikový večer. Objednat Striptýz lze jako dárek k narozeninám, jako netradiční zážitek k výročí na oslavy. Striptýz můžete věnovat svým kolegům na firemní akce jako zpestření, překvapení.

Leonardo da Vinci a jeho život
Většina jeho malířské tvorby byla ztracena v nenávratnu, ale přesto jeho odkaz přetrvává.

In-moda.sk je stránka pro ženy. Dozvíte se zde o módě, nejnovějších módních trendech z celého světa ale i užitečné informace o lásce, sexu a vztazích. Stylové doplňky k oblečení.
In-moda.sk je stránka pro ženy. Dozvíte se zde o módě, nejnovějších módních trendech z celého světa ale i užitečné informace o lásce, sexu a vztazích. Stylové doplňky k oblečení.

Král komiksu Kája Saudek má své muzeum
V Praze se v na konci roku 2011 otevřelo Komiksové muzeum Káji Saudka. Návštěvníkům nabízí devadesát děl i několik desítek fotografií mapujících Saudkův život. Muzeum je otevřeno denně a návštěvníci si zde mohou zakoupit i různé suvenýry se Saudkovými motivy.

Legionářovy os(t)udy
Nasmáli jste se u díla Haškova, nebo u díla Švandrlíkova? Dílo Klánovo doplní svůj díl do mozaiky humoristické literatury z vojenského prostředí!

Seznam kulturních akcí GoOut
Kulturní přehled GoOut je Váš nový rádce v oblastí kultury. Pomůžeme Vám se rozhlédnout ve všech nejrůznějších akcích a v místech, která můžete navštívit.

Audioteka.cz – audioknihy MP3 ke stažení
Všichni, kdo rádi posloucháte audioknihy a mluvené slovo, zbystřete. Na internetu existuje nová služba jménem AUDIOTÉKA, která všem svým zákazníkům umožňuje stahovat audioknihy ve formátu MP3 do svých počítačů, mobilních telefonů a dalších zařízení, které podporují tento standardní hudební formát.

SKAfari Night se znovu objevuje na scéně
SKafari Night se svým třetím pokračováním opět míří rozdávat hudbu. Tato hudební akce, orientovaná především na styl ska, se bude konat v Plzni 14. prosince (středa) v 19:30. Hudební večer se uskuteční v music clubu Pod Lampou (Havířská 11), kde vystoupí kapely: Grande Tete (ska-rock / Mariánské Lázně) Y? (crossover-alternative/ Plzeň) TheSpankers (pop-reggae / Praha)

Kultura
Slovem kultura (cultura, příčestí trpné latinského colere, pěstovat, tedy „co je pěstováno“) se původně označovalo pěstování užitkových plodin.

Kinobox.cz
Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.

Komiksová etiketa pro každého
Baví vás více obrázky než text? Přesto byste rádi zvládali společenské situace s nadhledem? Ladislav Špaček nezapomněl ani na tyto případy a vznikla Komiksová etiketa. Plnohodnotná etiketa popisuje všechny životní a společenské situace formou oblíbeného žánru – komiksu. Etiketa rozhodně nemusí být nuda. Jak se chovat v divadle, na návštěvě či na plese se můžete dozvědět i zábavnou formou. Mr. Etiketa vám pomůže vyřešit společenské rébusy, usnadní orientaci v běžném životě i výjimečných situacích

Audioteka.cz – poslouchejte audioknihy jako MP3 v mobilu!
Audioteka.cz - nový e-shop s audioknihami, které si můžete stáhnout do počítače a mobilních telefonů. Mluvené slovo v MP3 do mobilních telefonů a počítačů.

Křest knihy
Primátor města Prahy Bohuslav Svoboda a Karel Gott společně slavnostně pokřtili novou publikaci s názvem PRAHA OČIMA DĚTÍ, která byla vydána v rámci projektu na podporu dětských výtvarných talentů - GLERIE TALENTŮ v pondělí 3.10.2011 na Chvalském zámku v Praze v Horních Počernicích

Vánoce jsou opět tady
Již za chvíli zde budou Vánoce. Svátky klidu a míru, které si můžete opět pořádně užít.

Správná hudba – základ úspěchu
Pořádáte oslavu narozenin, svatbu, ples, či jinou společenskou událost? Věnujte při plánování nemalou pozornost především hudbě, která zajistí zábavu hostům na tanečním parketu a zároveň bude příjemnou kulisou při rozhovorech.

Najdi si a stáhni svou MP3 zdarma
Mp3 webová stránka www.music-corner.cz . Na tomto webu můžeš ve vyhledávačích najít pod klíčovými slovy jako mp3 zdarma, stahuj mp3, mp3, music-corner.cz či mp3 zdarma ke stažení. Tak neváhej, najdi nás a stahuj!

Dancing a Pizzerie Domino
DANCING DOMINO Diskotéka s pravidelným programem víkendových akcí. PIZZERIE DOMINO Příjemná restaurace s intimním posezením vhodným pro společenské akce, večeře ve dvou.

My ebook - portál elektronického čtení
Přinášíme informace ze světa elektronických knih.

JAZZFESTBRNO 2011
Desátý ročník JAZZFESTBRNO se uskuteční v termínu od 13. do 21. dubna. Bohatou večerní jazzovou nadílku doplní i tradiční hudebnická setkání, jam sessions a klubové koncerty i všudypřítomný jazzový kvas.

PSH sound - ozvučení & osvětlení
Ozvučení a osvětlení koncertů, hudebních produkcí, firemních prezentací, konferencí, modních přehlídek, plesů a různých kulturních a sportovních akcí.

AMENO Restaurant
Vítáme Vás v příjemné a rozlehlé restauraci AMENO v centru Českých Budějovic, v Krajinské ulici 31. Zajímá vás historie a kultura Aztéků a Mayů? Tak to jste zde správně. Interiér této restaurace nás zavede do dávných časů kdy žili bohové. V tomto případě se konkrétně jedná o aztéckého boha Quetzalcoatla kterého najdete znázorněného v této restauraci. Je zde také spousta květin a nesmí chybět kaktus, který dotváří celkový dojem, že jste se skutečně ocitli v jiné vzdálené době.

Hledání filmových míst: nová zábava nejen pro fanoušky filmu
Filmy a seriály bývají zajímavé nejen z pohledu děje a hereckého obsazení, ale i z pohledu filmových lokací – míst natáčení. Pokud vás zajímá, kde se váš oblíbený film či seriál natáčel, navštivte stránky českého projektu Filmová místa.cz.

Jiří Schmitzer zahraje v pražském Konferenčním centru GreenPoint
Praha, 5.2.2011 - Známý herec a písničkář vystoupí 22.2.2011 v pražském Konferenčním centru GreenPoint.

Světová kniha rekordů 2011
Bylo by zajímavé tipnout si, co člověku přijde na mysl jako první, když uslyší slovo Guiness. Někoho ihned napadne známá kniha světových rekordů a někoho pro změnu černé pivo z irského Dublinu. A jedno přitom souvisí s druhým. Víte jak?

Online program
Vrátili ste sa po dlhom dni z práce domov a neviete čo robiť?

Miroslav Pavel – KLIMAX, Vzduchotechnika a klimatizace Praha
Společnost Miroslav Pavel - KLIMAX byla založena počátkem devadesátých let - roku 1991.

Jezdíte s kapelou na koncerty?
Jezdíte s kapelou do klubů po celé republice a vozíte s sebou kompletní aparaturu? Bojíte se, aby se váš drahý zesilovač po cestě nepoškodil? Nechcete, aby Vaše reproboxy při stěhování zmokly? Nechcete, aby každý viděl, co vezete v autě? Nabízíme látkové transportní obaly na reproboxy, zesilovače, komba, bubny, klávesy a další hudební techniku a aparaturu.

Vojtěch Kaštánek | Photo portfolio
Pure photography with love by Vojtech Kastanek

Fantasy povídky příběhy básničky cestopisy
Křesťanské a/nebo fantasy povídky, příběhy a básničky pro děti. Tolkien fanfiction a Harry Potter povídky. Cestopisy - přírodní fantasy povídky. Čtení na každý den, poezie literatura, seminární práce.

Julie a dovolená - Dagmar Dandová
Kniha pro dobrou zábavu.Životní kotrmelce hlavní hrdinky jistě pobaví všechny čtenáře, kteří se nad vtipně napsanou knihou chtějí zasmát

Hodinky.cz a Tomáš Hanák pomáhají Kuřeti
Tomáš Hanák je nejen herec a tvář našeho internetového obchodu, ale také moderátor pravidelného pořadu ČT na podporu sbírkového projektu Pomozte dětem.

TV program
Hledáte přehledný a pravidelně aktualizovaný TV program nejsledovanějších českých televizních stanic?

Zlatý chrt 2009 * Chrt podpořil Krkta
Titul Zlatý chrt (Golden Greyhound) je nejvyšší sportovní ocenění, které může závodní chrt získat. Greyhoundi závodí celý rok a za každé umístění v dostihu sbírají body obdobně jako piloti ve formuli 1.

« Předchozí (1) Následující »

(c) 2010 Krátce.info (RSS) - trh půjček, inzerce půjček, soukromé půjčky - Odkazy - Kopírování textů zakázáno!