Přidat PR článek | Kontakt

Cestování

Cestujte za kulturou s naším průvodcem
Kulturní recenze míst, za kterými se vždy vyplatí cestovat. Památky, restaurace, diskotéky a mnoho dalšího. Všechny články jsou pečlivě doplněny kvalitními obrázky které Vám vylepší představu o daném místě.

Outhdorové oblečení Ferrino
Díky velkému množství spokojených zákazníků jsme schopni Vám nabídnout záruky bezpečného nákupu na internetu s možností vrácení zboží až do 14ti dnů.

Myslíme na zamilované
Dopřejte si relaxaci. Navštivte kouzelné Karlovy Vary, kde zažijete nezapomenutelné chvíle. Romantický víkend pro dva je vám plně k dispozici. Přijeďte do rodinného penzionu Rainbow, kde splníme veškerá vaše přání a načerpáte zde energii. Kompletní služby včetně romantické večeře při svíčkách v zimní zahradě, to a ještě mnoho více si můžete dopřát v penzionu Rainbow.

Zapomeňte na stres všedních dnů
Vyražte se svojí partnerkou do Karlových Varů. Zde zažijete romantické chvíle, na které jen tak nezapomenete, navíc si i odpočinete od stresu každodenních dnů. Dopřejte si relaxační týden v hotelu Rainbow Karlovy Vary. Rodinný penzion leží v blízkosti lázeňského centra ve velmi úchvatném prostředí. Využijte romantických pobytů se vším komfortem i vy a vaše drahá polovička.

Ubytování Český Krumlov CK Pension
CK Pension - příjemné a klidné ubytování Český Krumlov.

Nenechte si ujít last minute zájezdy do Řecka!
Slunce, moře, dlouhé pláže, bělostné domy lemující pobřeží, výborné jídlo a dobré víno.

Letovisko Staré Splavy
Nedovedete si představit dovolenou bez letních sportů?

Firemní akce, na které se nezapomíná
Hledáte vhodné místo, kde byste mohli uspořádat firemní akci a potřebujete, aby vše klaplo do posledního detailu?

Vinné sklepy U Jeňoura a hotel Beatrice – správné místo pro svatbu, firemní akci i rodinnou dovolenou
Vinné sklepy s ubytováním ve vinné vesničce Nechory nedaleko Lednicko-valtického areálu na jižní Moravě.

Dovolená v Jeseníkách
Jeseníky jsou užasné pro dovolenou

Dovolená u nás
Víte, kde můžete strávit krásnou dovolenou?

Sportovní vyžití v Jeseníkách
V dnešní době lze vybrat dovolenou v České republice, která Vás bude bavit.

Penzion Mlýn ve Starých Slapech
Uvažujete nad dovolenou u Máchova jezera? Pak navštivte nedávno zrekonstruovaný penzion Mlýn na Starých Slapech.

Ubytování Český Krumlov - apartmá Soukenická 44
Nezapomenutelné ubytování v Českém Krumlově. Mezonetový apartmán v Českém Krumlově je zřízen pod 500 let starými krovy, přesto vybaven moderním zařízením.

Podívejte se do Jeseníků – hor, které osloví starší i mladší ročníky
Jeseníky, místo pro aktivní i odpočinkovou dovolenou Navštívili jste již Jeseníky? Je to pohoří, které skrývá mnoho přírodních, historických a technických pokladů. Každá návštěva může být proto orientována jinak. Nachází se zde také Lázně Jeseník, Lázně Karlova Studánka, Lázně Bludov a jiné, což znamená, že pokud nechcete svou dovolenou trávit aktivně, máte v Jeseníkách široké možnosti. Samozřejmě Jeseníky hotel jako místo ubytování nabízí velké množství.

Vinné sklepy U Jeňoura
Vinné sklepy U Jeňoura – správné místo pro svatbu i rodinnou dovolenou

Cabay.cz - cestovní agentura
Web zastupující cestovní agentura Bay, sídlící v městě Mladá Boleslav. Mimo naší prezentace obsahuje on-line nabídkový katalog. Cestovní agentura, plnící vaše přání. Cestovní agentura poskytuje katalog s destinacemi jako jsou Chorvatsko, Španělsko atd.

Dovolená Řecko, dovolená Kypr, Kypr, Kréta, Rhodos, Kos, Korfu
CK VTT to je dovolená Řecko, Kypr a řecké ostrovy. V naší nabídce naleznete zájezdy na ostrov Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Thassos, Samos, Lesbos, nebo můžete navštívit Peloponés či oblast Olympské riviéry Pierie.

Dovolená pro všechny rybáře
U Máchova jezera na vás čeká jedinečná dovolená pro rybáře. Penzion Mlýn vám i celé vaší rodině nabízí příjemné ubytování. Přijeďte k nám, čeká na vás dovolená na Máacháči

Dominikánská republika, to je nevšední exotika
Máte rádi exotiku a láká vás poznat krásy Karibského moře?

Autobusová doprava pro školy v přírodě
Mezi neodmyslitelné znaky školního života patří třídní výlety a zájezdy. Žáci i učitelé pravidelně vyrážejí poznávat kulturní památky v tuzemsku i zahraničí, sportovně se vyžít na lyžařský výcvik anebo jen obohatit čas věnovaný vzdělávání pobytem mimo školní budovu. A když přijde řada na způsob dopravy, ve většině případů jasně vede autobusová doprava pro školy v přírodě. Právě tu vám s garancí nízkých cen, moderních a komfortních autobusů a spolehlivých řidičů nabízíme na stránkách autobusová d

Proč vybrat kvalitní batoh?
Turistické batohy Husky tvoří další, početně významnou skupinu batohů značky Husky. Objemově se pohybují v rozmezí od 20 do 50 litrů. Jejich užití může začít při praktickém pomocníku ve městě až po lyžařský batoh.

Hledáte kvalitní a funkční spacák?
Spacáky Husky se dělí do několika základních skupin dle prostředí a použití, ke kterému je chceme používat. A to extreme, řada comfort, řada outdoor, nově dětské spacáky, řada cyklo a dekové spacáky. Spacáky Husky jsou specifické svými vlastnostmi a druhem materiálu.

Nejzajímavější místa v Chorvatsku
Plánujete dovolenou v Chorvatsku, ale nevíte, která místa stojí za návštěvu? Chcete si dny odpočinku a relaxace zpříjemnit zhlédnutím toho nejlepšího, co tato nádherná země nabízí? Chybí vám pro tento účel ucelený zdroj informací? Pak navštivte web o Chorvatsku.cz – Nejlepší místa pro dovolenou na Jadranu, kde vám kromě přehledného výčtu kulturních památek a dalších turistických cílů nabízíme i přímou dopravu do Chorvatska.

Shuttle bus Český Krumlov - Praha
Pravidelný shuttle bus z Prahy do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 500 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.

Kréta – dovolená s nádechem antiky
Kréta – dovolená s nádechem antikyNejvětší řecký ostrov, údajné rodiště vládce řeckých bohů Dia, ostrov s písečnými i oblázkovými plážemi. To je Kréta. Kréta je momentálně jedním z nejnavštěvovanějších řeckých ostrovů a to především díky své historii. Turisté si sem nejezdí jen lehnout na pláž, ale za poznáním. Kréta nabízí svým návštěvníkům mnoho historických důkazů o první evropské společnosti, která zde vznikla, navštívit můžete několik muzeí zaměřených právě na krétskou historii. Pokud dávát

Výhodné ubytování Krkonoše
Že není jednoduché najít na horách za solidní cenu kvalitní ubytování? Krkonoše jsou naše nejnavštěvovanější hory a skýtají spoustu možností. Chce to jen správně hledat. Pokud opravdu hledáte kvalitu za dobrou cenu, dejte přednost hotelu, kde se o vás postarají.

Stany HUSKY
Stany Husky se dělí do několika základních skupin dle prostředí a použití, ke kterému je chceme používat. Nejvyšší řadou stanů Husky jsou stany extreme.

Shuttle bus Český Krumlov - Budapest
Pravidelný shuttle bus z Budapešti do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 2000 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.

Slevy na letenky
Cestovat po celém světě – to si asi přeje skoro každý. Jen je tu jeden malý problémek – je to trošku dražší. Navzdory tomu, že se letenky v posledních několika letech razantně zlevnily, pořád není cestování letadlem ve větší míře snadno dostupné běžným lidem.

Práce v zahraničí
Práce v zahraničí nabízí možnost zajímavého výdělku, zlepšení v cizím jazyce a získání cenných profesních i osobních zkušeností. Důležitým aspektem při shánění práce v zahraničí je motivace. Pro většinu lidí je největší motivací plat. Úspěch velmi záleží na tom, jakou práci hledáte. Nejčastější práce v zahraničí jsou číšník/servírka, umývač nádobí, pokojská, uklízeč a pomocník/ce postarším lidem.

Ligurie, ostrov Elba, romantika západní Itálie
Koupání, procházky po útesech, malebná městečka, ubytování v letovisku u moře.

Autobusem do Chorvatska s Jadranexpres.cz
I toto léto vyrazí desetitisíce Čechů na dovolenou do Chorvatska – tradiční a ozkoušené destinace s krásnými plážemi, průzračným mořem a kulturními památkami. Podle průzkumů CK se letos očekává nárůst našich turistů oproti minulým letům o více jak 2 %. A mnoho z těch, kteří si chtějí užít nerušený pobyt na Jadranu, bude tápat v otázce, jak se tam dopravit. Na Jadranexpres.cz právě jim vyjdeme vstříc. Nabízíme ověřenou dopravu autobusem do Chorvatska s množstvím výhod, které jinde nenajdete.

Jedinečná dovolená Chorvatsko
Chorvatsko představuje ideální dovolenou pro Vás i Vaše blízké díky skvělé kombinaci malé vzdálenosti, levných cen ubytování v apartmánech i krásné přírodě.

Letos jedu do Dominikány
Pokud nejste moc zcestovalí a přemýšlíte o plánek na letošní dovolenou, měli byste zpozornit. Co takhle tradiční Chorvatsko vyměnit za exotickou dovolenu v Dominikánské republice? Dominikána nabízí jedny z nejkrásnějších pláží na světě a mnoho dalšího bohatství.

Ubytování ZARON
Ubytování České Budějovice – ZARON, to je krásné a pohodlné ubytování přímo v centru města. Chcete strávit dovolenou v Českých Budějovicích? Jedete na pracovní cestu a hledáte ubytování? Pak jste na správném místě.

Jedinečná dovolená i s miminkem
Užijte si dovolenou i s miminkem. Nejezděte do zahraničí a vyzkoušejte tuzemskou dovolenou. Penzion Mlýn u Máchova jezera čeký jen na vás.

Letní dětský tábor Rabštejn
Turisticko - tábornický oddíl dětí a mládeže SRUB

Poznávací zájezdy
Vyberte si poznávací zájezdy u CK Redok Travel a objevujte krásy mnoha zemí, které tato cestovní kancelář nabízí.

Levné letenky
Jistě máte také spousty přátel, takových přátel, kteří vám při každé příležitosti připomínají, že jste se dlouho neviděli a že byste s tím měli něco udělat. Dnešní uspěchaná doba nám v tom ale trošku brání. Práce, škola, ostatní povinnosti. Je obtížné si vyhradit čas pro kamaráda, který bydlí o ulici vedle, natož tak na kamaráda, který vás čeká v Dubai. Jde se hledat levná letenka.

Mnichov - Český Krumlov transport
Pravidelný shuttle bus z Mnichova do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 1400 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.

Dovolená Chorvatsko 2012
Přemýšlíte o tom, kde strávit ideální dovolenou? Hledáte příhodnou destinaci, která vám nabídne krásné pláže, možnost dokonalého odpočinku i kulturní památky a rušný společenský život? Nechce se vám zároveň dlouhé hodiny sedět v dopravním prostředku? Pak právě vás nadchne dovolená v Chorvatsku 2012. Poznejte přednosti této země, a stane se vaší volbou číslo jedna i v příštích letech.

Turecko - skvělá dovolená pro každého
Láká vás poznat Turecko, rozmanitou zemi plnou přírodních krás a kulturních památek?

Vízum do Ruska
Kdybych byla o generaci či dvě starší, asi by můj vztah k Rusku a jeho obyvatelům nebyl tak vřelý. Já však tuto zemi z celého srdce zbožňuji a pravidelně ji navštěvuji. Mám ráda tu souhru protikladů, kdy se můžete procházet po moderním městě a vzápětí, po pár hodinách jízdy autem, se ocitnout v panenské přírodě. Je to přibližně rok, co jsem si vyřídila vízum do Ruska a od té doby sem často jezdím za odpočinkem a zábavou.

Jedinečná dovolená Chorvatsko
Začněte plánovat dovolenou v Chorvatsku - levné ubytování v apartmánech, krásné počasí, příjemné prostředí, nádherná příroda - Chorvatsko 2012 - skvělá volba!

Cestujte s kvalitně vytištěnými mapami
Zdůrazněme to raději tentokrát hned v první větě: Tady bude právě nyní řeč především o mapách pro tisk. Chcete se teď v tomto zajímavém tématu zorientovat? Snad vám pomůže právě tento text. Zde vám totiž představíme stránky, kde se právě o mapách pro tisk pravidelně píše.

Zimní dobrodružství v obytném autě
Zimní cestování v obytném autě má ve srovnání s cestami uskutečněnými v teplejších obdobích svá specifika.

Vidly – hotel nejen pro lyžaře
Trocha zeměpisu neuškodí: pohoří Jeseníky se dělí na Nízký a Hrubý Jeseník. Nízký Jeseník je plochá vrchovina na severu Moravy a v jižní části Slezka.

Opravdový výlet na selský dvůr (Urlaub am Bauernhof) v Rakousku
Srdečně vás vítáme ve světě venkovanů. Urlaub am Bauernhof je poslem ven-kovského světa. V 2 800 selských dvorech v Rakousku se výletníci mohou inten-zivně podílet na životě vesnických obyvatel.

Obytná auta nejsou luxusem pro bohaté?
Jako příznivci turistiky, cyklovýletů a vody jsme loni dlouho přemýšleli, kam a jakým dopravním prostředkem vyrazíme na dovolenou. Sešli jsme se v pěti u kulatého stolu a vymysleli výlet na hory, kolo a a sjezd řeky.

« Předchozí (1) Následující »

(c) 2010 Krátce.info (RSS) - trh půjček, inzerce půjček, soukromé půjčky - Odkazy - Kopírování textů zakázáno!